• Ми в соцмережах

Публікації наших авторівВ селе Роксоланы на Одесчине выводят из севооборота особо ценные земли

 15 червня 2018 року  Проект строительства ветровой электростанции в селе Роксоланы Овидиопольского района Одесской области с самого начала ведется варварскими методами.


Олег ВОЛОДАРСЬКИЙ: «Сповідь VII. Ганна Счасна – Матір, Жінка, Патріот»

 11 червня 2018 року  Не хочу болю. Категорично його заперечую. Так вийшло. Все життя дуже боляче. Живу без шкіри. І будь-який біль сприймаю як свій.


Вищий господарський суд підтвердив право власності на базу «Козинка» за товариством мисливців і рибалок (УТМР)

 08 червня 2018 року  Тим самим колегія суддів ВГСУ підтвердила рішення Апеляційного господарського суду м. Києва на користь УТМР. Тепер силові структури і виконавча служба мусять не зганьбитися та реалізувати право мисливсько-рибальської громади розпоряджатися власним майном.


Вперше в Україні стартував проект щодо безоплатної правової допомоги засудженим

 23 травня 2018 року  Едуард Багіров розпочав безпрецедентний проект благодійної допомоги засудженим «Справедливість та правовий захист».


Особи, які утримуються в установах виконання покарань, отримуватимуть безкоштовні послуги адвокатів

 17 травня 2018 року  Міністерство юстиції України та МГО «Міжнародна Ліга захисту прав громадян України» за підтримки правозахисника Едуарда Багірова започатковує спільний проект безоплатної правової допомоги для засуджених та працівників ДКВС України «Справедливість та правовий захист».


Хто відповість за чергову смерть в небі над горами Закарпаття?

 16 травня 2018 року  04 травня 2018 року на кількох українських сайтах з’явилось повідомлення про трагічний випадок в Закарпатті. У селі Подобовець Міжгірського району житель міста Львів «Х», пролітаючи на параплані між горами «Великий Верх» та «Гимба» Боржавської полонини, не пристебнув ремні безпеки, внаслідок чого випав з крісла літаючого пристрою з висоти понад 100 метрів. Від отриманих травм він помер на місці падіння.


«Не палиці треба вставляти і не шило в одне місце, а шукати порозуміння», – професор Степан ПОП

 27 квітня 2018 року  У Закарпаття прийшли пропозиції із серйозними інвестиційними проектами. Знаний науковець висловив думки щодо конфлікту інтересів у будівництві першої в регіоні вітрової електростанції.


Правозахисник знайшов рецепт повернення до України 300 млрд податкових боргів олігархів – відео

 20 квітня 2018 року  В ІА «Укрінформ» відбулася прес-конференція, на якій відомий правозахисник Едуард Багіров розповів про рецепт повернення до українського бюджету сотень мільярдів грошей, які були незаконно виведені олігархами за кордон впродовж 1992-2018 років.