• Ми в соцмережах

Публікації наших авторівОлег Володарський: «Кажіть правду!»

 22 серпня 2017 року  У серпні цього року правозахисній організації ТОВ «Спадщина-Капітал», яка надає юридичні послуги фізичним та юридичним особам, представляє їх інтереси та захищає законні права, виповнилось 16 років…


В Києві відбулася презентація громадського Антирейдерського комітету

 18 серпня 2017 року  В столичному ІА ЛігаБізнесІнформ було презентовано перший громадський Антирейдерський комітет, який отримав досвід боротьби з рейдерами безпосередньо в полі, а не в кабінетах.


«Межигір’я» буде повернено державі

 02 серпня 2017 року  Київський апеляційний господарський суд створив умови для повернення у державну власність колишньої резиденції Віктора Януковича


В Николаеве сотрудники новоодесского предприятия "Фанчи-Инвест" пикетировали областную прокуратуру

 02 серпня 2017 року  Сегодня, 2 августа, директор предприятия «Фанчи-Инвест» Роман Стефанчишен, чей дом и гараж неизвестные забросали «коктейлями Молотова», вместе со своими подчиненными пикетировали здание прокуратуры Николаевской области. Об этом сообщает корреспондент интернет-издания «Мой город».


Національний корпус закликав українців бойкотувати російський бізнес

 26 липня 2017 року  В «Інтерфакс» відбулась прес-конференція за участю активістів і керівників патріотичних об’єднань, під час якої було анонсовано рух щодо боротьби із засиллям російського бізнесу та капіталу на території України


Центр тестування при МОЗ шантажує випускників НМУ та блокує їх працевлаштування - ректор НМУ Катерина Амосова

 10 липня 2017 року  В УНІАН відбулася прес-конференція студентів та викладачів Національного медичного університету (НМУ), під час якої були висвітлені питання конфлікту, що склався між НМУ та Центром тестування медичної освіти при МОЗ.


Побиття нацгвардійцями людей в Бережинці це початок другої масштабної «Врадіївки», - Юрій Крутько

 03 липня 2017 року  У Кропивницькому на площі Героїв Майдану Громадська спілка «Аграрна Самооборона України» провела Народне віче постраждалих від дій рейдерів. У даному заході прийняло участь більше тисячі чоловік з п’яти областей. На підтримку Кіровоградських фермерів прибули небайдужі селяни, підприємці, активісти з Полтавщини, Черкащини, Дніпропетровщини та Вінниччини. Акція була організована за ініціативою селян, пайовиків з села Бережинки, які нещодавно постраждали від конфлікту з рейдерами, на боці яких виступила Національна гвардія, по-звірячому побивши людей. До акції ГС «Аграрна СамооборонаУкраїни» приєдналися представники громадської організації "Внутрішній корпус батальйону Донбас", та члени ГО “Ніхто крім нас” , ГО «РЕДУТ» (ветерани АТО 3-го полку спецпризначення).


Новоодесскому району грозит масштабная экологическая катастрофа, спровоцированная местной властью! - расследование

 30 червня 2017 року  Вокруг Новой Одессы, что на Николаевщине, разрастается мертвая земля: под прикрытием местной полиции и прокуратуры вырубаются последние леса и уничтожается система орошения.