• Ми в соцмережах

Публікації наших авторівПравозахисник знайшов рецепт повернення до України 300 млрд податкових боргів олігархів – відео

 20 квітня 2018 року  В ІА «Укрінформ» відбулася прес-конференція, на якій відомий правозахисник Едуард Багіров розповів про рецепт повернення до українського бюджету сотень мільярдів грошей, які були незаконно виведені олігархами за кордон впродовж 1992-2018 років.


Малий та середній бізнес обговорили законопроект про НБФБ з його авторами

 23 березня 2018 року  22 березня, в приміщенні Комітету ВР з податкової та митної політики (далі Комітету), відбувся неформальний круглий стіл за участю представників малого та середнього бізнесу (МСБ) і авторів законопроекту про Національне бюро фінансової безпеки (НБФБ) та представників Комітету ВР з податкової та митної політики . Метою зустрічі було обговорення положень закону про НБФБ, виявлення можливих спірних місць та роз’яснення принципів роботи майбутнього контролюючого органу.


Десятки украинцев, «вызволенных из рабства», возмущены облавами силовиков

 15 березня 2018 року  Открытое обращение, в записи которого приняло участие несколько сотен человек, набирает популярность в Сети. Его герои — бывшие наркоманы и алкоголики, вернувшиеся в нормальную жизнь, благодаря работе волонтеров. Сегодня эти люди находятся под угрозой. В прямом смысле слова.


Керівництво ФССУ на чолі з Саєнком руйнує систему соціального страхування України

 13 березня 2018 року  12.03.2018 року представники об’єднань роботодавців, профспілок і громадських організацій провели круглий стіл на тему "Сучасні загрози руйнування соціального страхування громадян в Україні.


Прокурорський тиск на підслідних та принципових суддів ганьбить владу

 12 березня 2018 року  Прокурорсько-суддівський беспрєдел, який спостерігається у справі миколаївського бізнесмена Михайла Тітова, це не просто «окремо взята невдала справа», від якої в шоці все юридичне товариство.


Судья перепутала адвоката с прокурором и «спалилась»

 12 березня 2018 року  Дело Михаила Титова продолжает обрастать позорными фактами, которые демонстрируют полную неспособность следствия и судебной системы действовать в рамках закона.


Кожен п’ятий. Як в Україні карають за економічні злочини та що з цим робити?

 28 лютого 2018 року  Минулий рік став першим з часів Революції Гідності, коли Україна змогла продемонструвати хоч і незначний, проте все ж таки ріст економіки. Так, за даними статистики, ВВП країни в порівнянні з 2016 роком зріс на 2%. Інфляція при цьому становила 13,7% проти 12,4% за рік до того. Втім це не заважає Кабінету Міністрів давати оптимістичні прогнози на 2018 рік – зростання вітчизняної економіки на рівні 3% та зниження інфляції до 9%.


Голова правління Фонду Соцстраху Володимир Саєнко незаконно масово звільняє фахівців

 28 лютого 2018 року  26 лютого 2018 року, в приміщенні прес-центру Інформаційного агентства «ЛІГАБізнесІнформ», відбувся круглий стіл, присвячений проблемам масових незаконних звільнень працівників Фонду соціального страхування України (ФССУ).