• Ми в соцмережах

Публікації наших авторівОлег ВОЛОДАРСКИЙ: «Исповедь XII. Валентина Ходус, ученица Олега Мужчиля-Лесника»

 16 липня 2018 року  Посвящение и мертвым, и живым… По крутым, обрывистым склонам ты взбираешься на вершину горы под названием Украина. Ты ничего и никому не сказал. Ты взял и ушёл, возложив свою жизнь на алтарь будущего своей Нации.


Олег Володарський: «Сповідь XI. Христина Счасна. Ось на таких сильних жіночих плечах тримається вся Україна» – відео

 09 липня 2018 року  Уважно подивись на ці красиві, ГЕНЕТИЧНО сильні обличчя, звернися до них, як до себе, відштовхни все зайве та непотрібне.


Олег Володарський: «Сповідь X. Отець Дмитро Поворотний вибрав найвідповідальніший шлях – бути разом зі своєю нацією на війні» – відео

 02 липня 2018 року  Боже Великий! Боже Всесильний! Ми, грішні діти Твої, у смиренні сердець наших приходимо до Тебе і схиляємо голови наші. Отче! Прости провини наші та провини батьків, дідів і прадідів наших.


Олег Володарський: «Сповідь IX. Публіцист Ігор Суховий розуміє як треба розвиватися, щоб врятуватися від кармічних помилок минулого» – відео

 25 червня 2018 року  Євгеніка (від грец. Εὐγενής – «хорошого роду, благородний») – вчення про селекцію стосовно людини, а також про шляхи поліпшення його спадкових властивостей.


Корупція у владі та бездіяльність правоохоронців знищують фермерство – автори антирейдерського законопроекту

 22 червня 2018 року  В столиці України фермер з Херсонщини Микола Мартиновець представив революційний антирейдерський законопроект та закликав Порошенка, Луценка і Князєва захистити його від бандитів.


В селе Роксоланы на Одесчине выводят из севооборота особо ценные земли

 15 червня 2018 року  Проект строительства ветровой электростанции в селе Роксоланы Овидиопольского района Одесской области с самого начала ведется варварскими методами.


Олег ВОЛОДАРСЬКИЙ: «Сповідь VII. Ганна Счасна – Матір, Жінка, Патріот»

 11 червня 2018 року  Не хочу болю. Категорично його заперечую. Так вийшло. Все життя дуже боляче. Живу без шкіри. І будь-який біль сприймаю як свій.


Вищий господарський суд підтвердив право власності на базу «Козинка» за товариством мисливців і рибалок (УТМР)

 08 червня 2018 року  Тим самим колегія суддів ВГСУ підтвердила рішення Апеляційного господарського суду м. Києва на користь УТМР. Тепер силові структури і виконавча служба мусять не зганьбитися та реалізувати право мисливсько-рибальської громади розпоряджатися власним майном.