• Ми в соцмережах

Публікації наших авторівЯк не потрапити у полон «донКОГУТських» маніпуляцій…

 17 лютого 2018 року  Уже не перший рік цікавлюсь і слідкую за розвитком вітрової енергетики в Україні і співставляю вітчизняні здобутки (якщо їх так можна назвати — оскільки все перебуває поки ще на початковому етапі) із світовим розвитком даної галузі. Благо, в Інтернеті вистачає і текстів і відео на цю тематику.


В’ячеслав Некрасов: «Чим Нацбюро фінансової безпеки відрізняється від СФР Данилюка і чому дехто так боїться його появи?»

 12 лютого 2018 року  Шановні читачі та експерти! Останнім часом у пресі та на інтернет-ресурсах дуже жваво обговорюється тема створення Національного бюро фінансової безпеки України. Звучить дуже багато думок з цього приводу. Висловлюються небайдужі прості громадяни, бізнесмени, експерти. А ще – гучні опоненти нашої ідеї, які, на жаль, далеко не завжди зважено і вдумливо обґрунтовують власні думки.


«Группа Южаниной» в создании Нацбюро финансовой безопасности заручилась поддержкой Литвы

 08 лютого 2018 року  Момент появления в Украине новой службы, призванной защитить Госказну от расхитителей, — неумолимо приближается. Самый активный участник этого процесса извне — Литва.


Законно обрана Громадська рада Фонду соцстрахування вимагає звільнення керівництва Фонду та звіту за три роки

 15 січня 2018 року  В ІА «Укрінформ» відбулась прес-конференція активу Громадської ради Фонду соціального страхування України (ФССУ), на якій було висунуто ряд вимог до керівництва ФССУ, і оприлюднені факти корупційних зловживань стосовно управління активами Фонду та саботажу результатів виборів Громадської ради ФССУ.


Підприємці пікетували АПУ з вимогою до Порошенка підписати закон 6776-д, який зупинить блокування податкових накладних

 22 грудня 2017 року  Зранку 22 грудня під Адміністрацією Президента зібрались активісти малого та середнього бізнесу, з метою переконати президента України Петра Порошенка до 26 грудня 2017 року підписати закон 6776-д. Цей закон нещодавно був прийнятий Верховною Радою у якості рятівного круга для малого та середнього бізнесу, який зазнав нищівних втрат від помилкового блокування податкових накладних (ПН) автоматичною системою СМКОР. Зокрема, даний законопроект передбачає призупинення автоматичного блокування ПН, що дасть час для пошуку конструктивних рішень по цій ситуації, поки ще є що і кого рятувати.


Служба фінансової безпеки допоможе вивести з тіні більше трильйона гривень

 30 листопада 2017 року  В УНІАН Асоціація комбатантів провела прес-конференцію під час якої громадськості було презентовано концепцію нової Служби фінансової безпеки (СФБ), яка за задумом авторів має бути тим містком, який виведе український бізнес з тіні, а економіку з фінансової кризи.


Через корупцію і людську недбалість, малі річки в Україні опинились на межі знищення - експерти

 30 листопада 2017 року  У вівторок, 28 листопада, в інформагентстві УНІАН відбулася прес-конференція на тему: “В Україні зникають малі ріки. Проблеми і шляхи виходу із ситуації” за участі науковців, юристів, представників громадських організацій.


Коли міська влада живе за принципом: кожному своє...

 28 листопада 2017 року  Розмови про встановлення у Березані камер відеоспостереження точаться давно: 25 жовтня 2016 року, під час проведення 23-ї чергової сесії Березанської міської ради VІІ скликання,