• Ми в соцмережах

Концепція проекту "Народна люстрація"

Всеукраїнське об`єднання громадських організацій, активістів,ініціативних груп демократичного, патріотичного спрямування. 


Наша мета:
Об`єднати зусилля активної громадськості і звільнити українське суспільство від корупції. Сприяти проведенню повноцінної люстрації. Забезпечити прозорість діяльності усіх гілок влади під організованим контролем громади.


Методи:

  • Координація взаємодії ЗМІ, громадських та державних інституцій у реалізації люстраційних процесів в державі.
  • Створення потужної, незалежної системи контролю дій влади на всіх рівнях управління та розподілу ресурсів.
  • Розробка та втілення дієвих методів боротьби з корупцією
  • Реальна невідкладна допомога усім, хто потребує захисту


Принципи

  • Успішно долаючи розбіжності, об’єднуватись не навколо амбіцій, чи посад, а навколо спільного розуміння важливості чітких консолідованих дій кожного з учасників. Діяти на засадах прагнення до честі і гідності, глибокого знання процесів та сутності проблем.
  • Справжня взаємодопомога, постійний контакт і вдосконалення методів.

Якщо активісти, керівники організацій підуть на зустріч один одному й почнуть працювати на спільну мету – корисна ефективність їх дій збільшиться в рази! Отже, наше першочергове завдання – це активізація процесу і вироблення загальної стратегії принципів та дій. Це дасть можливість спільно контролювати владу та змушувати її виконувати свої обов’язки згідно із законом і демократичними засадами. 

Першочергові завдання: 
1. Організація і проведення масштабного всеукраїнського конкурсу антикорупційних проектів «Час діяти». Проводиться з метою активного залучення громадськості до люстраційних процесів та пошуку ефективних методів боротьби з корупцією. 

Термін: червень 2014 – серпень 2014. 
Завдання конкурсу За результатами конкурсу буде сформований пул з проектів-переможців, який буде запропоновано до реалізації Президенту України на державному рівні під контролем громадськості. 
Всі події, пов’язані з конкурсом, будуть широко висвітлюватись у ЗМІ.


Номінації
- Краща загальнодержавна програма 
- Краща регіональна програма (на рівні області, району, міста)
- Кращий метод подолання корупції в окремому середовищі, чи типовій ситуації (наприклад – протидія рейдерському захопленню підприємства, подолання корупції у ВНЗ чи ЖЕКу) 

2. Національна люстраційна асамблея На базі сайту ВГО «Громадська люстрація» ми започаткуємо нову координаційну платформу для громадських, державних організацій, активістів, де можна було б обговорювати актуальні питання, спільно знаходити найбільш дієві механізми вирішення існуючих проблем.

Нас кілька тисяч, розпорошених по всій Україні! Голос однієї організації дуже важливий, але важко змагатися із системою поодинці. Якщо ми будемо діяти разом, це вже буде потужна енергія десятків, сотень тисяч голосів членів організацій. Це дасть можливість реального впливу на процеси в країні.
Це зробить діяльність кожної організації набагато ефективнішою й впливовішою. 
Це дасть можливість спільно контролювати владу та змушувати її виконувати свої обов’язки згідно з законом і демократичними засадами.

 

Час діяти! Єднаймося, бо ми того варті!

Слава Україні!