• Ми в соцмережах

Антикорупційні проекти


Лауреати Першого всеукраїнського конкурсу антикорупційних проектів «Час діяти!»

 14 жовтня 2014 року 

Читати далі →

Інвентаризація посад державної влади.

 30 вересня 2014 року  Громадські Ради при департаментах, які складаються з представників громадських організацій, є посередниками між громадянами i органами місцевогосамоуправління, виконавчою владою. Люди можуть приймати участь в побудові Держави, управліннімістом через посередництво ГО.


ПРОЕКТ ПРОГРАММЫ ПРЕОДОЛЕНИЯ КОРРУПЦИИ В УКРАИНЕ "ПЯТЫЙ ЭЛЕМЕНТ"

 19 вересня 2014 року  Сейчас мы являемся свидетелями того, как коррупция уничтожает наше государство. Ведь коррупция – это процесс, который не ограничивается только обогащением одних и обеднением других. Ее результатом медленно, но уверенно, становится полная деградация общества и упадок (и распад) Украины.

Читати далі →

Харківська громадська люстраційна палата

 20 серпня 2014 року  За основу превентивної люстрації кандидатів взято принцип трьох «П»: Професіоналізм, Патріотизм, Порядність. Це був перший в Україні досвід з публічного висунення керівника територіального органу Міндоходов від бізнес спільноти.


Подолання корупції в системі державного нагляду за охороною праці.

 20 серпня 2014 року  На даний час на більшості підприємств України, через брак коштів, охорона праці займає одне з останніх місць у переліку витрат. Устаткування підвищеної небезпеки найчастіше утримується в неналежному стані, а інспектори буває видають дозволи на проведення робіт на не зовсім справне обладнання, що в деяких випадках тягне за собою втрату людського життя – падіння кранів на будівельних майданчиках, падіння атракціонів, аварії та падіння ліфтів, вибухи газових балонів та інше.

Читати далі →

«Козел в огороде»

 20 серпня 2014 року  Суть идеи состоит в персонифицикации борьбы с коррупционерами путем присвоения чиновникам-коррупционерам звания «Козел в огороде».

Читати далі →

Визначення видів корупції серед студентів / викладачів / адмінапарату та розробка механізмів її подолання

 20 серпня 2014 року  Явище корупції у вишах складається і базується на трьох основних групах: студент-корупціонер, викладача-корупціонер та корупційний адміністративний апарат. Корупція існує в даному трикутнику за різними схемами: студент корупціонер-викладач, викладач корупціонер-студент, адмінапарат корупціонер-студент, студент корупціонер – адмінапарат, амдінапарат корупціонер-викладач.

Читати далі →

Ефективна протидія корупції

 20 серпня 2014 року  У новітніх умовах нормативно-правових змін щодо протидії корупції в суспільстві постає проблема формування впевненості у ефективність власних громадських ініціатив, конструктивної взаємодії зі спеціально уповноваженими суб’єктами протидії корупції.


Проект «ВУЗ: корупція – STOP!»

 19 серпня 2014 року  Корінь усіх проблем людини, як вважають психологи, в її вихованні. Одним із середовищ, в якому відбувається становлення особистості, є вищий навчальний заклад.


Студентський антикорупційний комітет

 19 серпня 2014 року  Однією із основних перепон корупційної схеми у ВНЗ є відмова уповноваженої особи (викладача, екзаменатора, ректора і т.д.) брати хабар через морально-етичні переконання або страх бути покараним

Читати далі →

Бажання, та політична воля - як головна зброя в подоланні корупції.

 19 серпня 2014 року  Згадування про корупцію, можна знайти ще в древніх рукописах, де вказано, що князі Русі з метою організації місцевого самоврядування назначали своїх намісників – воєвод, не призначаючи їм платню і які самі повинні були себе забезпечувати, практикуючи так зване «годування»

Читати далі →

Коррупция в высших учебных заведениях

 17 серпня 2014 року  Суть коррупции в университете, с точки зрения концепции управления свойствами: человек приходит приобретать определенные свойства (знания, навыки) в университет, а выходит без этих свойств, но с бумажкой о том, что у него эти свойства есть и опустевшим кошельком.

Читати далі →

Інформаційне забезпечення люстрації

 15 серпня 2014 року  Боротьба з корупцією і зрадою держави держслужбовцями, депутатами та іншими категоріями громадян — складна справа, яка не повинна перетворюватися у тимчасову кампанію, яка йде на спад разом зі спадом “градусу” суспільного руху.


Подолання корупції у галузі мисливства

 06 серпня 2014 року  Мисливство, як і будь-яка галузь господарства регулюється органами державної виконавчої влади у відповідності до чинного законодавства.

Читати далі →

Подолання корупції у школі

 04 серпня 2014 року  За результатами інформаційного моніторингу ВГО «Народна люстрація», у корупційних схемах, так чи інакше були задіяні – 80% шкільних вчителів


Відмиємо державу від корупції

 22 липня 2014 року  Корупція є однією з найголовніших причин, нестабільності фінансової системою держави.

Читати далі →

Чорний (вовчий) паспорт для хабарників

 16 липня 2014 року  Наша країна переживає сьогодні не найкращі часи в економічній, політичній, соціальній та інших сферах суспільного життя.

Читати далі →

Корупцію – за сто днів

 10 липня 2014 року  Давно відомо, що головною причиною усіх економічних і похідних від них політичних негараздів у світі - є всеохоплююча корупція

Читати далі →

Принцип формування територіальних громад

 09 липня 2014 року  Первинним суб’єктом місцевого самоврядування, основним носієм його функцій і повноважень є територіальна громада міста (ст. 6 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні»).

Читати далі →

Поширення правдивої та повної інформації про посадових осіб

 08 липня 2014 року  Дана тема є надзвичайно актуальною у наш час, адже саме зараз ми зіткнулися та активно боремося з корупцією в владі. Цей час пробудження народи став підставою для подальших змін.

Читати далі →

Подолання корупції у вищих навчальних закладах

 05 липня 2014 року  До уваги журі конкурсу пропоную проект подолання корупції у вищих навчальних закладах України.


Проект Топіліна

 02 липня 2014 року  Целью данного проекта является проведение люстрации с ОДНОВРЕМЕННЫМ приведением в кратчайшие сроки законодательства Украины к максимально возможному коррупционно-устойчивому состоянию.

Читати далі →

Проект люстрації суддівської влади.

 02 липня 2014 року  Осіб, які займають посади суддів, які застосовують рішення за № 6-рп/2001 Конституційного Суду України після 1.01.2006 р., належіть звільнити з займаних посад - за антиконституційну діяльність.