• Ми в соцмережах

Проект люстрації суддівської влади.

Автор: Сергій Вікторович

Базується на поточній законодавчій базі

і наявних державних структурах.

Використовуються, раніше зібрані, і викладені

дані в Інтернеті, в моєму блозі:

     http://lku-voint.blogspot.com/2014/06/blog-post.html

Передісторія рішення за № 6-рп/2001 Конституційного Суду України:

23.05.2001 р. - було прийнято рішення за № 6-рп/2001 Конституційного Суду України, в латання дірок у законодавстві старих кодексів, які вже до кінця 2001 р. замінили новими. Проіснувало це рішення - пару місяців, до вступу в дію нових кодексів. На офіційному сайті Верховної Ради, в розділі - конституція, зазначений повний перелік діючих рішень Конституційного Суду України (спочатку Конституції) - посилання

Починаючи з редакції Конституції від 1.01.2006, цього рішення за № 6-рп/2001 Конституційного Суду України - не значиться, і не опубліковано на офіційній сторінці Верховної Ради, стало бути, за законом - це рішення не має юридичної сили.

Особи, які займають посади суддів, мають спеціальну юридичну освіту, розуміють: що застосування рішення за № 6-рп/2001 Конституційного Суду України, після 1.01.2006 р., є незаконною та антиконституційною дією. Такі дії кваліфікуються як - антиконституційні.

Осіб, які займають посади суддів, які застосовують рішення за № 6-рп/2001 Конституційного Суду України після 1.01.2006 р., належіть звільнити з займаних посад - за антиконституційну діяльність.

Крім усього іншого, мною було помічено, що в діях осіб, які займають посади суддів, і застосовують рішення за № 6-рп/2001 Конституційного Суду України після 1.01.2006 р., присутня корупційна складова, а так само ці особи фігурують у прийнятті незаконних рішень у справах ЄвроМайдану. На поточний момент, починаючи з 1.01.2006 р., цими особами, застосовуючи рішення за № 6-рп/2001, було прийнято більше 3900 рішень / ухвал (для уточнення точної цифри слід використовувати судовий реєстр: http://reyestr.court.gov.ua/). Приблизна кількість осіб, які займають посади суддів, і застосували рішення за № 6-рп/2001 Конституційного Суду України після 1.01.2006 р., складає близько 1000 чоловік.

Тому план люстрації «суддів», а так само підтримка судової влади в належному стані, полягає в наступному:

1. Звільнення осіб, рішенням Верховної Ради, які займають посади суддів, і застосовують рішення за № 6-рп/2001 Конституційного Суду України після 1.01.2006 р. - за антиконституційну діяльність.

 2. Будь-яке опротестування у вищі суди, в яких вказується на не закон / антиконституційну складову постанов / рішень - підлягає автоматичній перевірці Главою суду, де було прийнято цю ухвалу / рішення, з наступною передачею висновки перевірки, разом з опротестуванням до вищестоящого суду. На додаток до цього, Голова суду, де прийнято опротестування постанов / рішень, передає копії (можна в електронному вигляді) висновки перевірки, опротестування та постанови / рішення до Вищої кваліфікаційної комісії України, якій належить прийняти рішення щодо заходів до судді / колегії взяли постанову / рішення, яке опротестує.

У теперішньому вигляді законодавча база та державні структури відповідають запропонованим планом люстрацію, за винятком дій описаних в пункті № 2. Тому: слід до внести функціональні дії Глав судів до процесуальних кодексів Верховною Радою.

Тобто, вся люстрація полягає в:

Звільнення осіб Верховною Радою, згідно з пунктом № 1;

Внести функціональні дії Глав судів, описані в пункті № 2, до процесуальних кодексів Верховною Радою.



comments powered by Disqus