• Ми в соцмережах

Спільна мета – очищення від корупції!

У п’ятницю, 14 листопада, в сесійному залі Закарпатської  ОДА в рамках проекту: «Ефективна протидія корупції – Спільна Мета громадських ініціатив у взаємодії з органами влади та кримінальної юстиції» проведено семінар-навчання для громадських активістів та представників органів влади, як якісно протидіяти корупції.

Зустріч організована у партнерстві з Всеукраїнською громадською організацією «Правозахисна організація «Спільна Мета», за підтримки експертів Transparency International Ukraine та Всеукраїнської Спеціальної Колегії з питань боротьби з корупцією.

Як зазначалося, впродовж 2014-1015 років ВГО «Спільна Мета» у партнерстві з неурядовими організаціями, за участю науковців, практиків і громадських діячів реалізовуватиме покращення взаємодії представників громадянського суспільства з питань ефективної протидії корупції.

Підкреслювалося, що нині необхідно звертати увагу на виклики громадськості протидіяти корупції в органах влади. Люди стали заручниками безкарності судової гілки влади, правоохоронних та контролюючих органів. Тому Національне антикорупційне бюро запускає систему протидії корупції, аби якнайшвидше перезавантажити органи влади чесними та порядними фахівцями.

У ході навчання-семінару заслухано інформацію представників прокуратури, юстиції, правоохоронних органів влади та спеціальних суб’єктів протидії корупції. Під час виступів йшлося про механізми правового вирішення питань протидії корупції, фіксації корупційних правопорушень, дієвого громадського контролю за невідворотнім притягненням винних осіб до відповідальності.

Учасникам були надані методичні матеріали щодо алгоритму розробки таких програм, які були розроблені ВГО «ПО «Спільна Мета» та фахівцями Всеукраїнської спеціальної колегії та схвалені Громадською експертною радою при Комітеті з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією Верховної Ради України.

Довідково: Мета даного проекту - повернути громадян до самоповаги і впевненості через правову освіту, озброєння їх правовими інструментами реалізації власних антикорупційних громадських ініціатив, конструктивного діалогу з представниками кримінальної юстиції задля зменшення рівня корупції та вироблення негативного ставлення до неї у суспільстві.

Завданнями проекту є створення мережі громадських антикорупційних ініціатив, підготовка якомога більшої кількості активно налаштованих лідерів.

Від редакції «ВГО Народна люстрація» додамо: подібні ініціативи мають дуже важливе значення для встановлення громадянського суспільства в регіонах України. Коли ти не просто вимагаєш від влади кращого життя, а робиш конкретні справи, коли ти маєш реальні законні важелі впливу на чиновників – справа очищення українського суспільства від корупції є лише питанням часу та наполегливості людей. Зі свого боку «ВГО Народна люстрація» буде всіляко допомагати громадським об`єднанням та активістам знайти свій шлях у розбудові нашої країни та встановленню верховенства права й рівних можливостей для всіх громадян.   

comments powered by Disqus