• Ми в соцмережах

Структура організації ВГО "Народна люстрація"

ВГО «Народна люстрація» є добровільним об`єднанням людей/організацій мета діяльності яких – боротьба з корупцією, люстрація влади, розбудова громадського суспільства рівних можливостей. Заснована 1 березня 2014 року.

Організація складається із:

 - Ради фундаторів; 

 - Наглядової ради;

 - Національної люстраційної асамблеї – ради громадських організацій,  представників регіональних громадських об`єднань.


Хто ми такі, чому зібрались разом?

Революція гідності і події, які за цим послідували, спричинили потужні зрушення у свідомості людей. Нарешті, можна стверджувати, що народилась українська політична нація, справжнє громадянське суспільство – як спільнота людей, об’єднаних  моральними цінностями та глибинним розумінням власного шляху у сучасному жорстокому і прагматичному світі. 

Фундатори ВГО «Народна люстрація» – це насамперед фахівці, професіонали своєї справи: журналісти, юристи, правозахисники, яким не байдужа доля України і які відчувають особисту відповідальність за сьогодення і майбутнє нашої Держави.

Якщо скласти наш спільний досвід, вийде майже 90 років активної боротьби з корупцією та зловживанням закону. Зараз, як ніколи, важливо не згортати обертів, не дати оговтатись наскрізь прогнилій бюрократичній системі, і довести справу люстрації до кінця. Тому, для більшої ефективності, ми вирішили об`єднати наші зусилля і створили організацію, яка спрямована на конкретні дії,  на пошук союзників, зрештою – на втілення прагнень українського народу жити в незалежній демократичній державі.


Рада фундаторів:

За кожним із членів ради фундаторів закріплений певний сектор діяльності:

Сергій Боголюбов - Голова правління; державно-політичний сектор

Леонід Хомяков - заступник голови правління; сектор ЗМІ та зв’язків із громадськістю

В`ячеслав Ковтун – заступник голови правління; фінансово-економічний, спортивний сектори

Віталій Іщенко – заступник голови правління; місцеве самоврядування, екологічний, земельний сектори

Ігор Демченко – судово-правовий сектор

Олена Кутовенко – культурно-освітній, соціальний сектори